Masz pytania?

tel. 22 717 80 27, 505 450 545 | bok@mgk.pl

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko

Administrator sieci komputerowej MGK

•    Opis stanowiska pracy
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Nadzór nad serwerami, routerami, terminalami lub komputerami
- Zapewnienie ciągłości działania usług i sieci
- Optymalizacja rozwiązań IT
- Wsparcie użytkowników systemów oraz baz danych w ramach struktury firmy
- Wykrywanie i usuwanie usterek związanych z funkcjonowaniem sieci
- Wprowadzanie nowych rozwiązań informatycznych
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej
- Dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów

•    Wymagania
- co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w administracji sieciami komputerowymi
- znajomość technologii sieciowych - DHCP, DNS, VLAN, Trunk, LAG, STP, Routing OSPF/BGP
- znajomość technologii firewall - SNAT, DNAT, VPN
- znajomość konfiguracji 802.1x / radius WIFI/LAN
- umiejętność wykrywania i rozwiązywania problemów w zaawansowanych sieciach komputerowych (problemy w warstwie 2, 3 modelu OSI)
- znajomość systemów Linux, Windows Server
- umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji technicznej
- wykształcenie techniczne
- znajomość języka angielskiego
- znajomość urządzeń Mikrotik / RouterOS
- znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów operacyjnych i baz danych
- umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobrej organizacji pracy
- analityczne w podejściu do rozwiązywanych problemów
- Prawo jazdy kat B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod adres: praca@mgk.pl

Przedstawiciela Handlowego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Prawo jazdy kat. „B”

Zakres obowiązków:

  • Promocja firmy
  • Pozyskiwanie nowych abonentów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod adres: praca@mgk.pl

Przypominamy  o obowiązku dodania do dokumentu CV klauzuli o Ochronie Danych Osobowych zgodnie z poniższym wzorem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Brak niniejszej zgody całkowicie dyskwalifikuje kandydata w procesie rekrutacji.

Dane kontaktowe

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 3a
05-530 Góra Kalwaria

e-mail: bok@mgk.pl

tel. 22 717 80 27 lub 505 450 545

BIURO CZYNNE:

od poniedziałku do piątku w godzinach  9:00 - 17:00

Sprawdź dostępność naszych usług

© MGK | Internet | Telewizja | Telekomunikacja dla Biznesu | Internet Biznes 2015.Projekt i wykonanie - Freeline.
zamknij