AKTUALNOŚCI

WARKA Internet światłowodowy w Warce

Internet Biznes, czyli symetryczny, gwarantowany dostęp do sieci Internet świadczony drogą światłowodową JUŻ DOSTĘPNY NA TERENIE WARKI.

Firma MGK informuję, iż poszerzyła swój zasięg sieci światłowodowej o nowe lokalizacje w tym o obszar miejscowości Warka.

Dostęp do technologii światłowodowej to przede wszystkim dostęp do najnowocześniejszej technologii transmisji danych, która dzięki swojej niezawodności gwarantuje bezawaryjność i ciągłość w dostarczaniu sygnału Internet do Urządzenia Końcowego. Główną zaletą sieci światłowodowej świadczonej przez MGK jest przede wszystkim prędkość i wielozadaniowość tej infrastruktury jak również bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki podłączeniu do sieci światłowodowej MGK zyskają Państwo najwyższej jakości, gwarantowany, symetryczny dostęp do sieci Internet o bardzo wysokich przepustowościach. 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. 

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 3a

05-530 Góra Kalwaria 

Biuro Obsługi Klienta: 

ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 3a,
05-530 Góra Kalwaria 

 

Bezpośrednio w sprawach ofert biznesowych:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Biuro Obsługi Klienta: 

e-mail: bok@mgk.pl

tel.: +48 505 45 05 45

NIP: 1230138033

Regon: 017196790

 

Sprawdź dostępność naszych usług

© MGK 2015. - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij