O nas

MGK jest największym i najszybciej rozwijającym się prywatnym operatorem telekomunikacyjnym oferującym stały dostęp do Internetu w technologii bezprzewodowej na obszarze gminy Góra Kalwaria i w jej okolicach. Dostarczamy usługę stałego dostępu do Internetu na najwyższym poziomie zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych!  

Misją MGK jest upowszechnianie dostępu do możliwie jak najszerszego spektrum usług teleinformatycznych, w cenie przystępnej dla każdego użytkownika. Tak sformułowaną misję traktujemy jako nasz niewielki wkład w integrację społeczności lokalnych oraz budowę społeczeństwa obywatelskiego XXI wieku.

Centralne serwery sieci MGK są połączone bezpośrednio dwoma niezależnymi światłowodowymi łączami bez limitu!
W każdej chwili mamy możliwość wykorzystania łączy alternatywnych operatorów sieci rozległych. Nasza oferta będzie stale wzbogacana o nowe opcje i usługi.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Jana Kilińskiego 1B,

05-530 Góra Kalwaria 

 

Bezpośrednio w sprawach ofert biznesowych:

od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Monika Michałkiewicz 

e-mail: monika.michalkiewicz@mgk.pl

tel.: 577 373 787

lub poprzez Biuro Obsługi Klienta: 

e-mail: bok@mgk.pl

tel.: 22 717 80 27
faks: 22 717 70 73

 

NIP: 1230138033

Regon: 017196790

 

Sprawdź dostępność naszych usług

© MGK 2015. - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij