Masz pytania?

tel. 22 717 80 27, 505 450 545 | bok@mgk.pl

FAQ

Często zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jaki typ komputera musze posiadać aby korzystać z sieci?

W zasadzie do sieci można podłączyć każdy komputer do którego można dostać kartę sieciową standardu Fast Ethernet. Z oczywistych względów najwięcej w sieci jest komputerów klasy PC, choć ludzie posiadający np. Amigi mogą z powodzeniem korzystać z sieci. Klasa komputera PC jest dowolna - nadaje się nawet komputer z procersorem 286. Ważne jest by na takim komputerze można było zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

więcej
Jaka przepustowość sieci jest gwarantowana

Pytania o transfer sieci pojawiają się równie często jak i o terminy. Jest to na pewno ważny parametr sieci. Transfer w sieci LAN będzie typowy dla standartu Fast Ethernet a więc od 10 do 100 Mb/s.

więcej
Jak zostać użytkownikiem naszej sieci ?

W zasadzie nie ma nic prostszego! Warunkiem koniecznym jest posiadanie komputera, a także mieszkanie w miejscu objętym strukturą sieci. Jeśli spełnione są powyższe warunki to zgłoś swój akces administratorowi sieci, a zostaniesz podłączony w najbliższym możliwym terminie.

więcej
Jak szybkie jest łącze zewnętrzne ?

Prędkość przyłącza internetowego jest jednym z czynników wpływających na średni transfer dla użytkownika. Wiadomo im jest szybsze łącze tym lepiej. Obecnie przepustowość łącza optycznego MGK jest nieograniczona. Zapewnia to wszystkim najwyższy komfort pracy w Internecie.Prędkość przyłącza internetowego jest jednym z czynników wpływających na średni transfer dla użytkownika. Wiadomo im jest szybsze łącze tym lepiej. Obecnie przepustowość łącza optycznego MGK jest nieograniczona. Zapewnia to wszystkim najwyższy komfort pracy w Internecie.

więcej

Dane kontaktowe

 

Biuro Obsługi Klienta:

ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 3a
05-530 Góra Kalwaria 

 

e-mail: bok@mgk.pl

tel. 22 717 80 27 lub 505 450 545

 

BIURO CZYNNE:

od poniedziałku do piątku w godzinach  9:00 - 17:00

 

Sprawdź dostępność naszych usług

© MGK | Internet | Telewizja | Telekomunikacja dla Biznesu | Internet Biznes 2015.Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij